Nadchodzące wydarzenia:

Dzień Flagi

Krzeszycka Przedmajówka 2018

XI Bieg Olimpijski

Koncert

Powitanie majówki

Międzyszkolny konkurs ekologiczny – galeria zdjęć.

Koncert

Gminny Ośrodek Kultury „Pod Morwą” w Lubniewicach zaprasza na koncert: CZESŁAW SPIEWA SOLO ACT, który odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku o godz. 19.00
w Sali widowiskowej GOK-u.

Bilety przedsprzedaż 30 zł / w dniu koncertu 40 zł 
Rezerwacja: tel. 95 755 7639, w biurze GOK, e-mail: gokpodmorwa.lubniewice@gmail.com
Rezerwacja nie jest równoznaczna z przedsprzedażą.
Wpłaty: biuro GOK lub przelew na nr konta:
02836900080051687520000010.

 

Podsumowanie 34 Biegu Śladami Wiosny

Podsumowanie XXXIV Biegu Śladami Wiosny
Dnia 25.03. 2018r. odbył się XXXIV Bieg Śladami Wiosny pod Honorowym Patronatem Tomasza Kucharskiego w Przemysławiu.
Organizatorami byli :

  • Gminny Ośrodek Kultury w Krzeszycach
  • Gmina Krzeszyce
  • Sołectwo  Przemysław
  • KWG Przemysław

Mieliśmy zaszczyt gościć Prezesa Lubuskiego związku lekkoatletycznego Andrzeja Szczęsnego, Dwukrotnego Mistrza Olimpijskiego Tomasza Kucharskiego, Prezesa klubu MLUKS Postomia Kołczyn, Eugeniusza Sembratowicza, członka zarządu klubu lekkoatletycznego Tomka Saskę, Wójta Gminy Krzeszyce Stanisława Peczkajtisa, Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu, Tadeusza Dąbrosia, Radnego Rady Powiatu, Grzegorza Zawadzkiego,  Przewodniczącą Rady Gminy, Elżbietę Dominiczak i radnych Gminy Krzeszyce.

W Biegu wzięło 178 osób. Zwycięzcą tegorocznej edycji biegu został Wojciech Piwowarczyk z Pyrzyc, który pokonał trasę w 0:34:17, wśród kobiet zwyciężyła  Szurgocińska Nikolina z Chojna z czasem 0:41:15. 

W klasyfikacji  szkół gimnazjalnych dziewcząt na starcie stanęła Mistrzyni Polski Młodziczek w biegu na 600m w Białej Podlaskiej, która zwyciężyła w tym biegu. 

Przedstawiamy wyniki z poszczególnych kategorii, szczegółowe wyniki można zobaczyć na stronie www. maratonczykpomiarczasu.pl.

Wyniki OPEN Przemysław 2018-03-25
10.3 km.

Kobiety
1.  Szurgocińska Nikolina Chojna  0:41:15
2.  Borowska Karolina Pucice 0:45:36
3. Jackiewicz Agnieszka Kostrzyn nad Odrą 0:46:46

Mężczyźni
1.  Piwowarczyk Wojciech Pyrzyce 0:34:17
2.  Zagórny Marcin Krosno Odrzańskie 0:34:21
3.  Hulewicz Michał Gorzów Wlkp. 0:35:10
Wyniki Samorządowcy 2018-03-25
10,3 km
.

K.
1. Jackiewicz Agnieszka Kostrzyn nad Odrą 0:46:46
2. Wójcik Kinga Żagań  0:47:30
3. Romejko Urszula Żagań 0:48:20
4. Goździcka Agnieszka Strzelce Krajeńskie 0:52:38
5. Stopka Julia Sulęcin 0:59:23
6. Dominika Andruszko Krzeszyce 1:03:05

M.
1. Łangowski Mateusz Chroościk 0:37:55
2. Kiewra Robert Ośno Lubuskie 0:38:26
3. Kochan Krzysztof Międzyrzecz 0:45:53
4. Szczepiński Zbigniew Sulęcin 0:46:56
5. Gryz Kazimierz Sulęcin 0:51:50
6. Pawlak Bogusław Kołczyn 1:16:09

Wyniki kategorie wiekowe Przemysław 2018-03-25
10,3 km.

K.20-29 lat
1. Dajerling Joanna Poznań  0:47:06
2. Kowalczyk Kamila Lemierzyce 0:48:01
3. Żmija Liliana Zwierzyn 0:55:24

K. 30-39 lat
1. Świątkowska Joanna Gorzów Wlkp. 0:47:10
2. Wójcik Kinga Żagań  0:47:30
3. Romejko Urszula Żagań 0:48:20

K. 40-49 lat
1. Muzyka Monika Ośno Lubuskie 0:49:13
2. Gapska Ewa Pęckowo 0:52:11
3. Goździcka  Agnieszka  Strzelce Krajeńskie 0:52:38

K. 50-59 lat
1. Suchecka Elżbieta Witnica 0:54:46
2. Zakaszewska Jola Witnica 1:01:51
3. Molska Małgorzata Kłodawa 1:05:08

M.  16-19 lat
1. Kompanowski Wojtek Lubiszyn 0:45:33
2. Turbak Paweł Sulęcin 0:48:11
3. Jackiewicz Jakub Kostrzyn nad Odrą 0:51:36

M. 20-29 lat
1. Sopata Patryk Drezdenko 0:38:01
2. Krakowski Piotr Międzyrzecz 0:39:10
3. Wywrocki Mateusz Ośno Lubuskie 0:41:34

M. 30-39 lat
1. Pawliński Piotr Police 0:36:55
2. Pigłowski Dawid Santocko 0:37:55
3. Walkowski Cezary Szczecin 0:38:13

M. 40-49 lat
1. Kuszczyk Edwin Międzyrzecz 0:36:38
2. Łangowski Mateusz Chroościk 0:37:55
3. Walkowski Cezary Międzyrzecz 0:38:03

M. 50-59 lat
1. Podbereski Józef Boleszkowice 0:38:39
2. Dubiel Janusz Krzyż Wielkopolski 0:40:29
3. Kolis Zbigniew Międzyrzecz 0:41:10

M. 60-70 lat
1. Kotarski Wiesław Police 0:39:50
2. Musiał Adam Drawsko 0:42:33
3. Szczepański Zbigniew 0:46:56

Wyniki Mieszkańcy Gminy Krzeszyce 2018-03-25
10,3 km.

K.
1. Brzezińska Justyna Kołczyn 0:54:40
2. Andruszko Dominika Krzeszyce 1:03:05
3. Kardasz Agnieszka Studzionka 1:04:54

M.
1.  Tomczak Błażej Brzozówka 0:42:23
2.  Kozioł Bogusław Łukomin 0:44:48
3.  Skórski Janusz Krzeszyce 0:49:30

Wyniki Mieszkańcy Powiatu Sulęcińskiego 2018-03-25
10,3 km.

K.
1. Kowalczyk Kamila Lemierzyce 0:48:01
2. Gruntkowska Małgorzata Słońsk 0:51:23
3. Brzezińska Justyna Kołczyn 0:54:40

M.
1. Cichocki Przemysław Słońsk 0:40:20
2. Rosiński Marcin Sulęcin 0:42:11
3. Wołodzik Grzegorz Słońsk 0:42:14

 

załącznik – wyniki dzieci   Lista bieg

Bieg Śladami Wiosny 2018

Adres do galeri: http://gok-krzeszyce.pl/?p=14022&preview=true